Zdrowie i medycyna

Jak utrzymać dobrą kondycję zimą?

Zima to czas, kiedy trudniej jest zadbać nam o formę. Niekorzystne warunki pogodowe oraz krótki dzień sprawiają, że wielu z nas ma ograniczone możliwości treningu. To właśnie w czasie najchłodniejszych miesięcy najczęściej przybieramy na wadze. Na szczęście istnieją sposoby na poprawienie swojej formy pomimo zewnętrznych okoliczności.

Skutecznie i szybko

W ostatnich latach powstało kilka innowacyjnych metod ćwiczeń, pozwalających nam w szybki i efektywny sposób poprawić swoją sylwetkę i kondycję. Jednym z nich jest tzw. trening EMS. Ten rodzaj aktywności przeprowadzany jest w specjalnym kombinezonie. Strój posiada konektor, za pomocą którego przesyłane są impulsy elektryczne do tkanek mięśniowych. W ten sposób nasze ciało jest w pełni zaktywowane i pracuje znacznie wydajniej niż w przypadku tradycyjnych ćwiczeń. Nad całością czuwa trener, który dodatkowo za pomocą aplikacji wybiera dla nas właściwy program wysyłanych sygnałów. Dzięki temu możemy nie tylko zrzucić nadmierną wagę, ale również wzmocnić nasze mięśnie głębokie i ujędrnić ciało.

Najważniejsze jednak jest to, że taka aktywność zajmuje niewiele czasu, co może być szczególnie ważne dla zabieganych. Żeby w pełni zrealizować tego typu trening 20 minut ćwiczeń oraz 10 minut rozgrzewki w zupełności nam wystarczy. Tym sposobem przeznaczając tylko pół godziny dziennie, mamy szansę na naprawdę duże efekty. Jeśli więc chcielibyśmy zadbać o swoją formę zimą, EMS wydaje się idealnym rozwiązaniem, ponieważ w szybki i skuteczny sposób pozwala nam wypracować zadowalającą sylwetkę.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − 6 =