Bez kategorii

Ślub z poprawinami – czyli jak ustawić stoły

Kiedy przychodzi czas organizacji wesela, pojawia się potrzeba zrobienia wszystkiego idealnie i dopięcia każdego szczegółu na ostatni guzik. Nie ma w tym nic dziwnego, bo z założenia ślub bierze się tylko raz i powinien wobec tego być wyjątkowy.

Perfekcyjna organizacja

Ta szczególna uroczystość jest też sporym wydatkiem oraz ogromnym stresem, by rodzina i znajomi byli w stu procentach zachwyceni przyjęciem. Dlatego należy zadbać o praktyczne ustawienie stołów. Wyróżnia się kilka układów, jak np. w podkowę, literę L czy mieszane. Zwraca się również uwagę na zastosowanie kombinacji stołów, tak, aby było jak najwięcej miejsca do tańca, ale też by goście nie musieli się przeciskać między nimi, co może sprawiać im dyskomfort.

Przemyślenie umiejscowienia każdej zaproszonej osoby to podstawa. Dlatego winietki na ślub zapobiegną zbędnemu zamieszaniu przy zajmowaniu miejsc, a żaden z gości nie będzie miał wątpliwości, gdzie powinien usiąść. Warto zwrócić uwagę na to, że powinny być one dobrane kolorystycznie do dekoracji na stole oraz motywu przewodniego wesela.

Docenić przybyłych

By goście byli zadowoleni, miło będzie wręczyć im podziękowania za przybycie, życzenia lub drobne prezenty. Ciekawe inspiracje można znaleźć na stronie internetowej https://amelia-wedding.pl/podziekowania-dla-gosci/. Nie trzeba bowiem zamykać się w klasycznych karteczkach z kilkoma ciepłymi słowami, można wyrazić swoją radość za pomocą słodkich upominków, czy świec. Nie można odmówić wspomnianym pomysłom oryginalności, a co za tym idzie, na pewno zostaną zapamiętane na długo.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + jedenaście =