Ogród i dom

Ciekawe dekoracje w mrocznym stylu do Twojego mieszkania

Wystrój mieszkania powinien wyrażać Twoje upodobania, gust oraz pasje. Trudno chyba wyobrazić sobie metalowca, którego sypialnia jest pastelowo-różowa z motywem jednorożców… Jeśli Twoja dusza jest mroczna i tajemnicza, Twoje wnętrza także powinny to oddawać. Z naszymi propozycjami nie będzie to wcale trudne.

Subtelne detale w różnych miejscach

Chcesz, żeby Twoje mieszkanie zmieniło swój charakter i było bardziej mroczne? Nie oznacza to wcale, że musisz od razu przemalowywać wszystkie ściany na ciemne kolory (ale oczywiście możesz). Tak naprawdę często wystarczą niewielkie detale, które rozmieścisz w różnych miejscach. Dobrym przykładem są te czaszki: https://motozloty.com/czachy-czaszki-c-128_18.html, które warto umieścić na regałach czy komodach. Można zdecydować się nawet na zebranie całej kolekcji takich figurek i uczynić z nich swój znak rozpoznawczy. Są one bardzo efektowne i z pewnością szybko zwrócą uwagę Twoich gości.

Wnętrza z prawdziwą duszą

Klasyczny, przytulny wystrój mieszkania może nie współgrać z Twoimi zainteresowaniami, w wyniku czego będziesz czuć się we własnym domu obco i mało komfortowo. Takie elementy jak czaszki, świeczniki z mrocznymi elementami, lustra barowe czy ciekawe pudełka zupełnie odmienią wygląd pomieszczeń. Jest to świetne rozwiązanie w sytuacji, kiedy pragniesz dostosować swoją przestrzeń do własnych upodobań, a jednocześnie nie chcesz przeprowadzać generalnego remontu. Dekoracje z motywem czaszki, a także flagi i plakaty nie są kosztowne, a na pewno przypadną do gustu każdej osobie o mrocznych zainteresowaniach.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 4 =