Technika i motoryzacja

Druk cyfrowy jako alternatywa dla offsetowego

Druk offsetowy to zazwyczaj druk wielkonakładowy, który potrzebuje sporo czasu, aby możliwe było jego wykonanie. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż nie jest dla każdego. Jego alternatywą jest więc druk cyfrowy. Zobacz, jakie niesie ze sobą zalety, których nie może zaoferować ci druk offsetowy.

Druk zgodny z życzeniami

Jeśli chcesz, aby różne egzemplarze swojej książki różniły się od siebie wyglądem, druk cyfrowy będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Pozwoli ci dodać spersonalizowane wiadomości i dedykacje, inne ilustracje czy też da swobodę w wyborze różnych rodzajów okładek z różnymi zdobieniami.

Szybki czas realizacji

Zależy ci na czasie i marzysz o tym, by dosłownie kolejnego dnia mieć w rękach gotową książkę? Jeśli tak, druk cyfrowy z pewnością sprawdzi się lepiej, ponieważ nie wymaga tak długiego przygotowania jak offsetowy. Wystarczy jedno kliknięcie i gotowe!

Szybkie i łatwe wznowienie

Każdy nakład kiedyś się kończy. Jeśli jednak nie zaspokoiłeś potrzeb rynku, z pewnością będziesz potrzebował kolejnych egzemplarzy swojej książki, a co za tym idzie: dodruku. Właśnie w tym przypadku druk cyfrowy pokazuje swoją ogromną przewagę nad offsetowym, ponieważ wznowienie nakładu to zaledwie jedno kliknięcie. Wystarczy krótka chwila, by kontynuować drukowanie.

Niewielki nakład dla każdego

Niezależnie od tego, czy pracujesz w formie druku na życzenie, czy po prostu chcesz na bieżąco uzupełniać potrzeby rynku, albo jedynie wstępnie go testujesz, będziesz z całą pewnością potrzebować odpowiedniej ilości sztuk. W przypadku niskonakładowego druku cyfrowe wykonanie książek pozwala nie tylko na łatwe wykonanie dokładnie takiej partii, jakiej oczekujesz, ale też nie pociąga za sobą dużych kosztów.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście + 17 =