Branża budowlana

Jak tanio zbudować garaż

Budowa garażu, szczególnie klasycznego – murowanego wiąże się z dużymi kosztami i wieloma formalnościami do wypełnienia. W przypadku tradycyjnych garaży warto zadbać o jego obecność już na etapie planowania domu. W przeciwnym wypadku budowa może być nieopłacalna w porównaniu z alternatywnymi konstrukcjami.

Wiaty Garażowe

Ciekawym rozwiązaniem są wiaty garażowe. Już na wstępie warto wybrać profesjonalnego producenta, który potwierdzi trwałość swoich rozwiązań długą gwarancją. Na rynku znajdziemy wielu dostawców, godnym polecenia z pewnością jest: http://www.drepo.pl/  dający aż 5 lat gwarancji na swoje produkty oferując przy tym montaż całej instalacji. Niewątpliwą zaletą wiat garażowych jest cena – są zdecydowanie tańsze w porównaniu z garażami. Doskonale chronią pojazdy przed czynnikami atmosferycznymi takimi jak słońce, deszcz, a także niespodziewanym gradobiciem. Niestety wiaty garażowe mają ograniczoną ochronę boczną, przez co po zimowej zawiei użytkownik może być zmuszony do odśnieżenia samochodu.

Garaże blaszane

Prefabrykowane garaże blaszane są łatwe do zainstalowania, a przy tym niedrogie. Najtańsze modele znajdziemy już od 1500 złotych. Charakteryzują się różnorodnymi rozmiarami i kolorami. Klient ma także możliwość wyboru rodzaju bramy wjazdowej. Wiaty garażowe przyścienne podobnie jak garaże doskonale chronią  przed warunkami atmosferycznymi działającymi od góry lub pod niewielkim kątem. Jednak garaż blaszany ma nad nimi przewagę w postaci ścian obwodowych dość szczelnie zamykających całe pomieszczenie.

 

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − jedenaście =