Wypoczynek i hobby

Mielenie suszu – grindery, tarki, młynki

Odpowiednio zmielony susz może nadawać się do waporyzacji, dzięki której palacze mogą uniknąć szkodliwego działania palenia papierosów. Im drobniej zmielone zioła, tym lepszy aromat oraz wartości możemy z nich wydobyć. A to może kojarzyć się nawet z paleniem dla zdrowia organizmu. Poniżej przedstawiono najpopularniejsze urządzenia, dzięki którym można zmielić susz ziół i wydobyć z niego najwyższą wartość, jaką w sobie ma.

  1. Grindery – są to młynki do suszu konopnego. Czasami określane są również jako kraszery. Służą do rozdrabniania kwiatów na drobną konsystencję. Tak powstały proszek można poddać procesowi waporyzacji.
  2. Tarki – jak sama nazwa wskazuje, nie jest to zmechanizowany sprzęt, ale łatwy w obsłudze przyrząd manualny. Jest również poręczny. Z łatwością można go zabrać ze sobą w podróż. Zazwyczaj tarka wyposażona jest w jedno lub dwa rodzaje oczek. Można zmielić zioła w zależności od zapotrzebowania.
  3. Młynki – wśród młynków do suszu istnieje bardzo duży wybór produktów. W zależności od potrzeby są do wyboru młynki 3-częściowe, 4-częściowe oraz wieloelementowe. Na rynku pojawia się również elektryczny młynek do tytoniu oraz ziół.

Lufki – sprzęt do palenia

Mielenie suszu staje się większą przyjemnością w momencie, gdy do wyboru mamy tak ciekawą ofertę możliwości użycia zmielonych ziół, z jakimi można się zapoznać na stronie https://vaporshop.pl/pl/39-lufki. Szklane lufki o tak wybitnie interesujących kształtach mogą zaciekawić każdego entuzjastę palenia ziół. Przedstawione modele zapobiegają podrażnieniu gardła. Ich użycie jest również łagodne dla dróg oddechowych.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + 18 =