Wypoczynek i hobby

Mielenie suszu – grindery, tarki, młynki

Odpowiednio zmielony susz może nadawać się do waporyzacji, dzięki której palacze mogą uniknąć szkodliwego działania palenia papierosów. Im drobniej zmielone zioła, tym lepszy aromat oraz wartości możemy z nich wydobyć. A to może kojarzyć się nawet z paleniem dla zdrowia organizmu. Poniżej przedstawiono najpopularniejsze urządzenia, dzięki którym można zmielić susz ziół i wydobyć z niego najwyższą wartość, jaką w sobie ma.

  1. Grindery – są to młynki do suszu konopnego. Czasami określane są również jako kraszery. Służą do rozdrabniania kwiatów na drobną konsystencję. Tak powstały proszek można poddać procesowi waporyzacji.
  2. Tarki – jak sama nazwa wskazuje, nie jest to zmechanizowany sprzęt, ale łatwy w obsłudze przyrząd manualny. Jest również poręczny. Z łatwością można go zabrać ze sobą w podróż. Zazwyczaj tarka wyposażona jest w jedno lub dwa rodzaje oczek. Można zmielić zioła w zależności od zapotrzebowania.
  3. Młynki – wśród młynków do suszu istnieje bardzo duży wybór produktów. W zależności od potrzeby są do wyboru młynki 3-częściowe, 4-częściowe oraz wieloelementowe. Na rynku pojawia się również elektryczny młynek do tytoniu oraz ziół.

Lufki – sprzęt do palenia

Mielenie suszu staje się większą przyjemnością w momencie, gdy do wyboru mamy tak ciekawą ofertę możliwości użycia zmielonych ziół, z jakimi można się zapoznać na stronie https://vaporshop.pl/pl/39-lufki. Szklane lufki o tak wybitnie interesujących kształtach mogą zaciekawić każdego entuzjastę palenia ziół. Przedstawione modele zapobiegają podrażnieniu gardła. Ich użycie jest również łagodne dla dróg oddechowych.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzynaście + 17 =