Ogród i dom

Proste sposoby na ozdobienie domu

Efektowne udekorowanie domu wcale nie musi być drogie, a może bardzo wiele zmienić. By ułatwić sobie wszelkie modyfikacje aranżacyjne, najlepiej jeszcze na etapie urządzania wnętrza postarać się stworzyć prostą, klasyczną podstawę, którą uzupełnimy modnymi, nadającymi odpowiedni klimat dodatkami. Piękne zasłony, miękki, dziergany pled w ciepłych odcieniach, wygodne poduszki oraz świece dekoracyjne sprawią, że niewielkim kosztem osiągniemy spektakularne efekty.

 Chcąc wprowadzić do wnętrza odrobinę romantyzmu, postawmy na elementy ozdobne w delikatnych odcieniach pudrowego różu, świeże kwiaty w babcinych wazonach i duże lampiony. Jeśli wolimy styl nowoczesny, wybierzmy zdecydowane, kontrastowe kolory na szarym tle, na ścianie powieśmy wyraziste grafiki lub zabawne plakaty, które możemy kupić w sieciówkach meblowych, a całość uzupełnijmy futurystyczną lampą stojącą.

Piękne i funkcjonalne drobiazgi

Nie wszystkie dekoracje w domu muszą być tzw. zbieraczami kurzu. Postarajmy się zrezygnować z bezużytecznych bibelotów, do których nie mamy sentymentu i zamieńmy je na coś bardziej funkcjonalnego. 

Ciekawą ozdobą może być zegar o ciekawej formie lub mały kominek zapachowy, któremu możemy się przyjrzeć na witrynie https://bolsius.com.pl/category/zapachowe/woski-zapachowe-i-kominki/. Ten niewielki gadżet wprowadzi do wnętrza cudowny aromat, a na co dzień będzie cieszył estetycznym wyglądem. Dekoracyjną funkcję mogą pełnić także doniczki, wcześniej wspomniane lampy lub wzorzyste tekstylia poprawiające komfort naszego wypoczynku. Nabywając tego typu dodatki, nigdy już nie będziemy się irytować odkurzaniem zbędnych drobiazgów.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 3 =