Wypoczynek i hobby

Wyjazd na narty bez przepłacania

Wyjazd na narty to chyba najlepszy sposób na ferie zimowe. Niestety w wielu przypadkach oznaczają także znaczne wydatki. Każdy, kto chce po prostu pojeździć na nartach wybiera najładniejsze i najciekawsze miejsca do tego. Nieznajomość tanich, ale przede wszystkim ciekawych miejsc sprawia, że wiele osób po prostu przepłaca. Jeżeli jednak ktoś będzie wystarczająco zdeterminowany, z pewnością znajdzie piękne stoki, po których jeżdżenie jest czystą przyjemnością.

Atrakcyjne włochy

Jednym z lepszych pomysłów jest wyjazd na narty do Włoch. Niestety Polacy często tracą niepotrzebnie pieniądze, nieodpowiednio wybierając miejsce wypoczynku. Włochy mogą być bardzo atrakcyjne cenowo i nie oznacza to jeżdżenia po małych stokach. Wręcz przeciwnie- jeżeli dobrze wybierze się miejsce, będzie można osiągać maksymalną przyjemność. Najwięcej oczywiście pieniędzy wydaje się na hotel. Wybierając mniejsze hoteliki, można osiągać podobny komfort co w dużych, jednak płacić o wiele mniej. Ważne jednak by miejsce noclegu było dobrze skomunikowane ze stokiem.

Najlepszy przykład

Najlepszym przykładem miejsca we Włoszech, gdzie można tanio i przyjemnie spędzić czas jest Val di Sole. Jest to miejsce nie tylko bardzo ładne, ale także dające duże możliwości komfortowej jazdy. Stoki są szerokie, dobrze naśnieżone a do tego jeszcze trasy potrafią być długie. Wszystko wydaje się skrojone pod turystę, który rekreacyjnie chce pojeździć na nartach. Zdecydowanie dobrze jest pomyśleć o tym miejscu w swoim planie wycieczkowym.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 11 =