Sposób życia i styl

Jak wpleść kolory do eleganckiej stylizacji?

Czas na odrobinę koloru

Okres letni jest idealnym czasem na odważniejsze stylizacje, mówiąc odważniejsze nie mamy tu na myśli stylizacji kontrowersyjnych. Wiosną i latem otaczają nas piękne, czasem intensywne a niekiedy pastelowe kolory, nie bójmy się tego wykorzystać w naszym outficie. Zapewne większość czytelników pomyśli w tej chwili o kobietach, limonkowych butach na słupku, małych turkusowych torebkach i całej reszcie dodatków oraz garderoby damskiej. Jednak dla panów również istnieją pewne rozwiązania, nawet jeśli pewne grono mężczyzn obstaje przy klasyce. Chcąc stworzyć elegancją stylizacje dla mężczyzn z elementami kolorów możemy to zrobić na dwa sposoby.

Pierwsza opcja prawdopodobnie będzie odpowiadała panom o bardziej zachowawczym stylu. Przemycenie kolorów do stylizacji w tym wypadku może polegać na delikatnym kontraście z klasyczną koszulą np. poprzez czerwony krawat. Innym elementem może być sportowe i zarazem eleganckie obuwie w ciekawej kolorystyce np. brązu z odcieniami pomarańczy. 

Dodatkowo możemy zaobserwować pewien trend w preferencji kolorów, który jest uniwersalny względem pór roku. Do takich kolorów możemy zaliczyć butelkową zieleń, bordo czy game granatów. Dlatego subtelne połączenie męskiego zestawu z krawatem bordowym da przyjemny i modny rezultat.

Wersja dla mężczyzn, którzy lubią podążać za obecnymi trendami to postawienie na gustowny zestaw marynarki i spodni. Może być to komplet w ciekawą, jasną kratkę np. brązową na tle beżowego materiału. Zestawy mogą być również gładkie, pastelowe lub posiadać ciekawą teksturę, możliwych jest wiele wariacji. Elementem przełamującym może być również gustowny kapelusz w ciekawych odcieniach. 

Jak widać istnieją sposoby na wplecenie kolorów do eleganckiej stylizacji zarówno dla pań, jak i panów. Teraz należy jedynie poszukać odpowiednich elementów i zgodnie ze swoim gustem skompletować strój zawierający kolor.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem + 1 =