Wypoczynek i hobby

Czym jest aerial joga i jak może wzmocnić nasz organizm?

Aerial joga to doskonały sposób na odzyskanie równowagi ciała i ducha. Oferuje holistyczne podejście do fitnessu, z którego mogą korzystać wszyscy, bez względu na wiek i poziom umiejętności.

Aerial joga łączy podstawy jogi z tradycyjną akrobatyką, tworząc porywający trening, który wzmacnia mięśnie rdzenia, poprawiając jednocześnie elastyczność, równowagę i koordynację.

Jest to również świetne rozwiązanie dla osób, które mają ograniczenia fizyczne lub kontuzje, które uniemożliwiają im wykonywanie tradycyjnych pozycji jogi na podłodze.

Jak działa aerial joga?

Zaczynasz od przyjęcia pozycji na hamaku lub taśmie – podobnie jak na każdych innych zajęciach jogi. Następnie, zamiast pozostać w tej pozycji i utrzymać ją przez kilka oddechów, powoli uwalniasz się z powrotem w dół do pozycji dziecka lub jakiejkolwiek innej pozycji, w której zaczynałeś, tak aby twoje ciało było w pełni podtrzymywane przez hamak lub pasek, jak również przez samą grawitację. Następnie powoli przechodzisz do kolejnych pozycji, stosując tę metodę, aż do ukończenia wszystkich (lub do wyczerpania czasu).

Zdziwisz się, jak szybko możesz poprawić swoją siłę i elastyczność dzięki tej nowej, zabawnej formie ćwiczeń! Aerial joga jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych, którzy szukają nowych wyzwań.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 1 =