Drogi czy tani – jaki smartfon nabyć

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór odpowiedniego smartfona nigdy nie jest dla nas rzeczą łatwą. Ilość modeli jakie możemy znaleźć w internecie jest wprost niezliczona.
Marki prześcigają się w zachęceniu klienta do zakupu poprzez dodawanie do telefonów różnego rodzaju dodatków. Każdy z nich ma nieco inny aparat i robi trochę inne zdjęcia. Najważniejsze są jednak parametry telefonu i o tym powinniśmy głównie pamiętać podczas jego zakupu.

Mówiąc jednak szczerze, wszystkie telefony z podobnej półki cenowej posiadają zazwyczaj zbliżone do siebie parametry. Dobry smartfon z wyższej półki w cenie powyżej 1000 złotych powinien posiadać minimum 4gb pamięci RAM, oraz pamięć wewnętrzną co najmniej 32gb, a najlepiej, by było to 64gb. Wtedy nie musimy dokupywać do telefonu dodatkowej karty pamięci. Gdy nabywamy drogi model, pamiętajmy, by dokupić do niego również etui na telefon lg.

Mamy pewność, że nie ulegnie nam uszkodzeniu, ponieważ nowe modele często wykonane są z mało trwałych materiałów, na przykład ze szkła, które łatwo się tłucze. Bardzo często można dostać etui dla telefonów Meizu. Egzemplarze w ciekawych wzorach są dostępne na https://funnycase.pl/produkty/14-meizu.

A może coś tańszego?

Wśród ogromu telefonów klasy premium, mamy też modele z niższej półki cenowej, na przykład do 500 złotych. O takim telefonie warto pomyśleć wtedy, gdy nie jesteśmy wielbicielami nowych technologii a telefon służy nam głównie do dzwonienia. Tańszy telefon przyda się też, gdy mamy fizyczną pracę a nasz smartfon jest narażony na upadki. Wtedy łatwiej nam będzie pogodzić się z uszkodzeniem smartfona na którego wydaliśmy nieco mniej pieniędzy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Najlepsze płytki do łazienki
Najlepsze płytki do łazienki
Nowoczesna łazienka powinna zapewniać wysoką funkcjonalność oraz wygodę użytkowania dla wszystkich domowników. Mamy obecnie w sklepach z wyposażeniem wnętrz do […]
W jaki sposób zamontować klimatyzację samodzielnie?
W jaki sposób zamontować klimatyzację samodzielnie?
W upalne dni każdy z nas marzy o doznaniu ulgi ze schłodzenia się w jakiś sposób. Kiedy jesteśmy na zewnątrz […]
Zautomatyzowanie domu – na czym polega i jakie korzyści może przynieść domownikom?
Zautomatyzowanie domu – na czym polega i jakie korzyści może przynieść domownikom?
Nowe technologie opanowały przemysł i wiele innych sektorów gospodarki. Są obecne w miejscach publicznych i wszędzie tam, gdzie spędza się […]
Jak szybko i łatwo wysłać kopertę?
Jak szybko i łatwo wysłać kopertę?
O ile z nadawaniem przesyłek w porządnie oklejonych i sztywnych pudełkach nie mamy problemu, bo zazwyczaj docierają na miejsce nienaruszone, […]