Ogród i dom

Jak tanio i z pomysłem urządzić własny salon?

Salon to reprezentacyjna część naszego mieszkania. Spędzamy w nim sporo czasu. Zwłaszcza w małych mieszkaniach pełni on często funkcję pokoju dziennego, pracowni, a nawet sypialni. W nowoczesnym budownictwie najczęściej połączony jest również z kuchnią. Jak zatem go urządzić, by nie nadwyrężyć znacznie naszego budżetu, a jednocześnie uzyskać zadowalający efekt?

Sprawdzone rozwiązania są najlepsze

Moda na umieszczanie w salonie minimalnej liczby mebli, ograniczająca się często do stolika RTV i kompletu wypoczynkowego ma swój urok, ale też podstawową wadę. Przestrzeń staje się pusta, mało praktyczna, tracimy miejsce na przechowywanie różnych rzeczy, a często pojawia się uciążliwe echo spowodowane zbyt małą ilością elementów w pomieszczeniu. W tym przypadku meblościanki z szafą okazują się być ekonomicznym i wyjątkowo funkcjonalnym wyborem. Producenci oferują dziś mnóstwo nowoczesnych wzorów, które wcale nie kojarzą się z mieszkaniami naszych babć. Współczesna meblościanka to interesujący design i prawdziwa użyteczność.

Skomponuj przemyślaną przestrzeń

Dopełnieniem zestawu mebli tak, by z salonu korzystało się z przyjemnością jest wygodna kanapa. O ile pozwala na to miejsce warto rozejrzeć się również za ciekawym fotelem. Na koniec nie można zapomnieć o ławie. Poszukiwania warto rozpocząć od sklepu internetowego https://www.meblezagrosze.pl/stoly-i-lawy,481.html. Dobierz ławę rozmiarem do kanapy tak, by nie ograniczyć ergonomii. Jej styl powinien pasować do pozostałych mebli. Najciekawsze modele oferują dodatkowe półki, które przydadzą się np. na pilota, smartfona czy miseczkę na przekąski. Do dzieła!

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × jeden =