Ogród i dom

Jak tanio zmienić wystrój łazienki?

Gdy zastanawiamy się nad remontem łazienki zazwyczaj myślimy najpierw o stosunkowo drogich elementach wyposażenia. Podliczamy koszt zrywania płytek i kładzenia nowych, porównujemy ceny wanien i kabin prysznicowych. Tymczasem aby całkowicie odmienić wystrój łazienki nie trzeba wcale dokonywać wielkich i kosztownych zmian. Czasem wystarczy wprowadzić dosłownie kilka drobnych, ale za to wysokiej klasy elementów dekoracyjnych, aby całkowicie zmienić całą aranżację.

Jak szybko i niedrogo całkowicie odmienić łazienkę?

Zamiast szukać ekipy, która całkowicie przebuduje nam łazienkę, lepiej skupić się na poszukiwaniach kilku drobnych, ale za to bardzo efektownych części wyposażenia. Zamiast nowej wanny czy kabiny prysznicowej, lepiej zainwestować w pozornie mniej rzucającą się w oczy, a jednak pełniącą w wielu łazienkach bardzo istotną funkcję, miskę WC – zwłaszcza stojące miski WC dobrane odpowiednio do charakteru łazienki mogą robić bardzo duże wrażenie, a przy tym nie kosztują tyle co nowa wanna czy kabina.

Jeżeli obok tego postaramy się o bardzo efektowne drobiazgi w łazience, z pewnością szybko uda nam się sprawić, że całe pomieszczenie będzie wyglądało świeżo i ładnie. Mydelniczki, różnego rodzaju pojemniki, podajnik na papier toaletowy, a nawet korki do umywalek są w każdej łazience – rzadko przywiązujemy do nich większą wagę, a to właśnie tymi drobiazgami można sprawić, że z przypadkowych przedmiotów uda nam się zrobić ciekawą i nowoczesną, inspirującą aranżację. Zwłaszcza w niewielkich łazienkach, tego typu „drobiazgi” czynią zazwyczaj ogromną różnicę.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + 13 =