Ogród i dom

Jak udekorować pokój niewielkim kosztem?

Skończył się remont i potrzebujesz inspiracji, jak udekorować salon, łazienkę lub sypialnię niewielkim kosztem? Może twoje dziecko podrosło i potrzebujesz zaaranżować jego pokój na bardziej młodzieżowy? A może po prostu należysz do tych osób, którym zmiana wystroju pomieszczenia poprawia samopoczucie? Jeśli tak, to zajrzyj do naszego poniższego poradnika – podpowiemy, jak w łatwy, szybki i przede wszystkim niedrogi sposób udekorować dowolne pomieszczenie w domu.

Kilka pomysłów na niebanalne dekoracje

Jednym z łatwiejszych sposobów na zmianę dekoracji w salonie są ozdobne poduszki. Na zimę wybierz te pluszowe, włochate, niech otulą swą miękkością, w lato zaś świetnie sprawdzą się zimne, satynowe poszewki. To samo dotyczy zasłon, czasami wystarczy zmiana ich koloru, aby pomieszczenie nabrało nowego charakteru. Drobna zmiana, a duży efekt! Jeśli natomiast potrzebujesz większej zmiany, ale nie chcesz malować całego pomieszczenia, dobrze sprawdzą się szablony na ścianę. Jesienne drzewo? Kwiaty, albo piękny ornament? Na twojej ścianie może zagościć, co tylko zechcesz.

Podobnych zmian możemy dokonać w pokoju naszego dziecka. Wiele dekoracji na ścianę i naklejek znajdziesz tutaj: https://akatja.pl/82-naklejki-szablony-scienne-dla-dzieci. Mogą to być jednorożce, sówki, kwiatki, w zależności od tego, czym obecnie nasza pociecha się interesuje. Ciekawym pomysłem może okazać się również zmiana klosza z lampy lub wzoru na pościeli z dziecinnego na bardziej młodzieżowy, by nadać nowy styl w pokoju.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − 1 =