Sposób życia i styl

Kiedy zdecydować się na tape in?

Procedura tape in to jedna z najbardziej powszechnych metod przedłużania włosów stosowana w zakładach fryzjerskich. Stopień trudności jest niewielki, za to efekt zachwyca tysiące klientek, które z niej korzystały oraz niezaangażowanych obserwatorów oceniających efekty przed i po. Cały proces tape in polega na przyczepieniu pasm włosów dodatkowych do naturalnych pukli klientki.

Możliwe jest to dzięki specjalnym taśmom, rozpoczynającym każde pasmo doczepów. Co więcej, metoda jest zupełnie bezpieczna dla włosów, nie powoduje żadnych skutków ubocznych ani reakcji alergicznych, a w trakcie noszenia dodatkowych pasm, włosy naturalnie odrastają. Kiedy zatem zdecydować się na tape in?

Twoja pora na dłuższe włosy

Wiele kobiet nie czuje się atrakcyjnie z krótkimi, cienkimi włosami. Obniżone samopoczucie jest jednym z powodów, dla których warto zdecydować się na omawianą metodę. Bezboleśnie można przywrócić sobie radość i polubić od nowa własne włosy. Dużo klientek decyduje się na tape in słowiańskie, ponieważ zniszczyły własne włosy poprzez gwałtowne zabiegi fryzjerskie i nieumiejętne koloryzacje (nierzadko wykonywane samodzielnie w domu).

Jeszcze inne mają problem z zapuszczeniem włosów do długości, która najbardziej im odpowiada. Wszystkie te powody są dobrymi przesłankami, by podjąć się przedłużania. Peruka blond również może być takim pomysłem. Zwłaszcza gdy marzymy o jasnych włosach, a farbowanie nie wchodzi w grę. To bardzo proste sposoby na odmianę wizerunku i poprawę atrakcyjności.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 4 =