Sposób życia i styl

Gdzie trzymać trofea sportowe?

Osoby uprawiające sport często przywożą z zawodów różnorodne trofea. Zazwyczaj są to medale, a nieco rzadziej papierowe dyplomy oraz puchary. Wraz z kolejnymi rywalizacjami elementów tych przybywa, a ich przechowywanie często sprawia właścicielom sporo problemów. Z całą pewnością najgorszym rozwiązaniem jest wrzucenie ich do szuflady, gdzie niszczeją i zbierają kurz. Zdecydowanie lepiej jest zaopatrzyć się w odpowiednie konstrukcje, które pozwolą je doskonale wyeksponować. Przykładem są choćby specjalne, dekoracyjne wieszaki przeznaczone na złote, srebrne i brązowe krążki. Kupimy je np. w tym sklepie internetowym: wieszakinamedale.pl

Idealny sposób na dumną prezentację zdobyczy 

Każdy sportowiec – zarówno profesjonalista, jak i amator – stawia sobie różne cele i z całych sił dąży do ich osiągnięcia w możliwe krótkim czasie. Ukoronowaniem jego wysiłków jest zdobycie jak najlepszego miejsca na zawodach, co wiąże się z otrzymaniem medalu albo innego trofeum. Z czasem tych zdobyczy przybywa i wówczas konieczne jest zorganizowanie w domu specjalnego miejsca, w którym mogą zostać atrakcyjnie wyeksponowane. Warto pomyśleć w szczególności o profesjonalnym wieszaku na medale dla biegacza, piłkarza, kulturysty czy siatkarza. Większość dostępnych na rynku modeli występuje w formie konstrukcji wieszanych bezpośrednio na ścianie i posiadających co najmniej kilka haczyków. Istnieją też wersje stojące, ale są one mniej praktyczne i przeznaczone głównie dla dzieci.

Alternatywnym sposobem na przechowywanie medalu jest oprawienie go w gustowną ramkę ozdobną, ewentualnie umieszczenie w specjalnym klaserze wykonanym z litego drewna, pozwalającym na wielokrotne przekładanie. Możemy go kupić w sklepie albo wykonać samodzielnie. Z kolei puchary najlepiej jest trzymać na osobnych regałach, półkach ściennych i w witrynach (z drewna, metalu itp.). Jeśli zaś chodzi o dyplomy, to optymalnym rozwiązaniem jest oprawienie ich w antyramę (za szkłem) i powieszenie na ścianie albo postawienie na półce.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − trzy =