Sposób życia i styl

Modny strój na wakacje

Wakacje zaczęte, więc najwyższa pora, aby rozejrzeć się za odpowiednim strojem, który podkreśli naszą długo wypracowywaną figurę lub ukryje to, czego poprawić się nie udało. Wraz z pierwszymi promieniami słońca chętnie odsłaniamy kolejne partie ciała, nie tylko ze względu na doskwierającą spiekotę i upał. Jak zatem najlepiej ubrać się w sezonie letnim? Na co postawić? Czy sprawdzą się klasyczne szorty z podkoszulkiem, a może pomyśleć o czymś więcej?

Z całą pewnością oprócz podstawowego wyposażenia garderoby, należy też wziąć pod uwagę różnego rodzaju dodatki i akcesoria. Każdej kobiecie będzie to twarzy w kocich okularach przeciwsłonecznych i słomkowym kapeluszu. Takim modnym dodatkiem są też bransolety, kolczyki oraz naszyjniki. Zatem, jakie są trendy?

Lekko, wygodnie i modnie

Każdego lata królują sukienki i także tym razem spokojnie można na nie postawić. Najmodniejszym wzorem sezonu są oczywiście kwiaty, dlatego warto zwracać uwagę na ten deseń podczas poszukiwań garderoby. Sprawdzą się też lekkie, kolorowe torby, w których zmieścić będzie można podstawowe przedmioty, jak i niezbędne akcesoria na plażę: ręcznik, olejek do opalania czy wodę. Z okularami przeciwsłonecznymi nerdy ta stylizacja będzie kompletna.

Innym pomysłem może być długa spódnica z seksownym rozpięciem, która podkreśli każdą kobieca figurę. Do tego sandały na platformie i obcisłe body, a z pewnością wszystko będzie wyglądać idealnie. Jeśli mowa o krótkich spodenkach, to oprócz szortów warte rozważenia są haremki albo mini spódniczki.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 1 =