Sposób życia i styl

Nadruk na koszulce – co musisz wiedzieć?

Nadruk na koszulkach to popularna metoda personalizacji wielu produktów, w tym odzieży i artykułów promocyjnych. Jest to również zabawny sposób na świętowanie specjalnych wydarzeń i okazji. Jeśli masz pomysł na świetną koszulkę, ważne jest, aby wiedzieć, jak uzyskać jej nadruk na ulubionej koszulce.

Jaką koszulkę bazową wybrać?

Istnieje wiele różnych rodzajów koszulek do wyboru, ale najlepszą koszulką bazową do nadruku jest 100% bawełna. Jedną z nich znajdziesz na stronie https://strefa-logo.pl/pl/p/Koszulka-meska-t-shirt-Malfini-Basic/67. Jest ona trwała, wygodna i łatwa w pielęgnacji. Dodatkowo jest dostępna w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów. Kiedy chcesz, aby Twoja wiadomość lub projekt został wydrukowany na koszulce, istnieje kilka metod, które można wykorzystać w zależności od tego, jak duże jest Twoje zamówienie.

Kolor tuszu i rozmiar tekstu

Najlepszym sposobem na uzyskanie wyraźnego nadruku jest użycie czarnego tuszu do koszulek w ciemnych kolorach i białego tuszu do koszulek w jasnych kolorach. Możesz również użyć tuszu metalicznego lub fluorescencyjnego, aby uzyskać bardziej żywe wzory. Umieszczenie wzoru gdzieś w pobliżu środka koszulki zapewni mu większą widoczność niż w przypadku, gdy jest on poza centrum lub umieszczony na dolnym obszyciu koszulki z długim rękawem.

Powinieneś również zastanowić się, jak duży ma być Twój tekst. Jeśli masz do dyspozycji małą ilość miejsca, to najlepiej użyć mniejszych czcionek. Jeśli jednak masz dużo miejsca na koszulce to wybierz większy rozmiar czcionki.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy + cztery =