Wypoczynek i hobby

Relaksujące zabiegi w spa

Planując wolny weekend, warto rozważyć wyjazd na wyjątkowe zabiegi dla ciała do kurortu oferującego w swojej ofercie spa. Przyda się to każdemu, a zwłaszcza zapracowanym osobom, które w biegu codziennego życia zapominają, jak ważny jest relaks i chwila dla siebie. Takich spa Poznań oraz inne miasta posiadają w dużej ilości.

Rodzaje zabiegów

Najczęściej w ofercie wyszczególnia się: masaże, zabiegi dla całego ciała, zabiegi na twarz, zabiegi wyszczuplające, sauny, kąpiele upiększające. Każdy z tych rodzajów terapii jest niezwykle relaksujący z powodu atmosfery, w jakich się je wykonuje oraz za sprawą specjalnych kosmetyków. Część, jak np. masaże jest wykonywana ręcznie przez kosmetologa lub fizjoterapeutę. Inne zaś za pomocą specjalnych urządzeń. Wybierając poszczególne zabiegi, możemy liczyć na fachową pomoc specjalisty, który doradzi, co wybrać z oferty.

Masaże relaksujące – dla ciała i duszy

Najpopularniejsze wśród regenerujących masaży są te przy użyciu ciepłych kamieni wulkanicznych, które oddając swoje ciepło organizmowi, przynoszą ulgę i odpoczynek. Innym sposobem jest znalezienie przez terapeutę tzw. punktów spustowych i rozmasowanie ich oraz rozluźnienie. Przynosi to z pewnością ulgę całemu ciału, często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że takie punkty w organizmie mamy. Bardzo rozluźniający jest masaż głowy, jak i samej twarzy. Działa on nie tylko relaksująco, ale także pomaga złuszczyć martwy naskórek. W spa wykwalifikowani fizjoterapeuci doradzą odpowiedni rodzaj masażu.

Odpowiedni nastrój i kosmetyki

Spokojna muzyka, cisza, unoszący się w powietrzu kojący zapach olejków i kosmetyków najwyższej jakości. Cały nastrój jaki panuje w spa pomaga się wyciszyć, rozluźnić. To wszystko sprawia, że celebrujemy dany weekend, pozwalając sobie na odrobinę luksusu. Dobór używanych kosmetyków jest równie ważny, aby wzmocnić efekty zabiegów. Zwłaszcza, jeśli wybieramy z oferty terapie antycellulitowe, złuszczające, oczyszczające. Najczęściej kosmetyki te są wysokiej jakości, od najlepszych producentów, ze specjalnymi składami, jakie nie nadają się do codziennego stosowania. Wykorzystajmy to należycie.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + 10 =