Sposób życia i styl

Artykuły do wykonania ręcznie robionych zaproszeń

Zbliża się termin imprezy urodzinowej Twojej córki. Czas najwyższy, by rozdać gościom zaproszenia. Są one powszechnie dostępne, ale czy nie lepiej byłoby takie zaproszenia wykonać samodzielnie ze swoim dzieckiem. Nie jest to wcale takie trudne. Trzeba tylko zaopatrzyć się w odpowiednie artykuły.

Co będzie Wam potrzebne?

Na pewno musicie mieć ładne kartki. W sklepach papierniczych można dostać kolorowe kartki, które będą świetnie się do tego nadawały. Do ozdobienia możecie wykorzystać specjalne nożyczki, które na kartkach pozostawiają ładny wzór. Innym sposobem jest użycie dziurkaczy, które zamiast standardowych okrągłych dziurek robią otwory w kształcie serca, słoneczka lub nawet króliczka. Sprzęty te mogą spokojnie być używane przez dzieci, gdyż jest małe ryzyko, że zrobią sobie krzywdę.

Konieczne będą również artykuły plastyczne. Najlepiej będzie, gdy wyciągnięcie wszystkie kredki, flamastry, pastele i kolorowe długopisy, jakie posiadacie w domu. Przydadzą się one to napisania treści zaproszenia oraz do jego ozdobienia. Fajnym dodatkiem mogą być kolorowe naklejki, niekoniecznie związane z tematyką urodzinową. Mogą być to naklejki przedstawiające na przykład ulubione postaci z bajek. Bardzo dziewczęcym dodatkiem będą kolorowe wstążki, które można przyczepić na rogach.

Wykonywanie zaproszeń z dzieciakami jest to fajnie spędzony czas. Dzieci używają swojej wyobraźni, by jak najładniej ozdobić swoje kartki. Takie samodzielnie wykonane zaproszenia są dla dzieci powodem do dumy. Warto jest więc może poświęcić chwilę czasu, by sprawić dziecku przyjemność.
Wpis powstał we współpracy z firmą mydecor.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + pięć =