Sposób życia i styl

Co to jest manicure hybrydowy?

W ostatnim czasie w salonach kosmetycznych dużym powodzeniem wśród klientek cieszy się tzw. manicure hybrydowy. Wynika to z faktu, że dzięki niemu kobiety oszczędzają cenny czas (brak konieczności poprawiania paznokci kilka razy w miesiącu), a dodatkowo mogą się pochwalić wyjątkowo pięknymi i zadbanymi dłońmi. Głównym wyróżnikiem tego rodzaju manicure jest stosowanie specjalnego podkładu, będącego połączeniem żelu i zwykłego lakieru do paznokci.

Skuteczny sposób na piękne i trwałe paznokcie

Lakiery hybrydowe odznaczają się wyjątkową trwałością (brak jakichkolwiek odprysków) i mogą się utrzymywać na paznokciach nawet kilka tygodni, co jest kluczowym elementem decydującym o ich dużej popularności. Wysoki poziom odporności to jednak nie jedyna zaleta tych produktów – gwarantują one bowiem idealnie gładką powierzchnię, którą trudno byłoby uzyskać za pomocą zwykłego lakieru, a ponadto w żaden sposób nie odbarwiają naturalnej płytki paznokcia.

Poza tym,, można na nich umieścić delikatne zdobienia, co również nie jest bez znaczenia. Warto podkreślić, że manicure hybrydowy wykonuje się niemal identycznie jak tradycyjny, a jedyna różnica polega na tym, że każda warstwa jest utwardzania z użyciem specjalnej lampy emitującej promienie ultrafioletowe albo UV LED.

Cały proces jest banalnie nieskomplikowany, a efekt niemal natychmiastowy – paznokci nie trzeba suszyć i można od razu zacząć wykonywać wszelkie czynności bez obaw o ich zniszczenie. Wyróżniają się zdrowym i naturalnym wyglądem, są błyszczące i przyciągają uwagę innych osób. Na https://blueskypolska.pl/ znajdziemy lakiery hybrydowe w szerokiej palecie kolorystycznej.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 7 =