Technologie & IT

Czy pamięć USB przyda się w biurze?

Pracę w biurze warto ułatwić sobie, stosując różne gadżety. Do tych niewątpliwie zaliczają się pendrive’y, które służą do przenoszenia danych. O ile niewielkie pliki łatwo jest wysłać za pomocą poczty elektronicznej, to już te większe jak zdjęcia, czy filmy wygodniej zgrać na pendrive. Tam będą też dużo bardziej bezpieczne, niż w internecie, gdzie zwłaszcza wrażliwe firmowe dane mogą paść ofiarą ataku hakerskiego. Pamięć USB jeśli tylko jest powierzona odpowiednim osobom będzie jednym z najbardziej bezpiecznych sposobów na przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej.

Niewiele osób wie o tym, że możemy nabyć też pendrive własny kształt. Posiadają one spore walory estetyczne. Istnieją specjalne firmy oraz hurtownie zajmujące się dystrybucją pamięci USB o nietypowych kształtach. Można więc zamówić pamięć, która symbolizuje działalność danej organizacji. Może to być na przykład samolot, czy samochód. Dodatkowym walorem jest też możliwość nadruku dowolnej grafiki – najczęściej jest to po prostu logo, które wzmacnia identyfikację pracowników z firmą.

Pamięć USB jako reklama

Pendrive reklamowe świetnie sprawdzają się także w promocji firmy. Często są wysyłane do klientów w formie upominków. Klient, który otrzymał darmowy gadżet zdecydowanie lepiej będzie kojarzył daną markę. Na takich gadżetach również najczęściej umieszcza się logotypy oraz inne graficzne elementy. Nadruki reklamowe można zamówić w hurtowni. Za stosunkowo niewielką opłatą otrzymuje się świetne narzędzie reklamowe.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + dziesięć =