Zdrowie i medycyna

Jak poprawić wygląd swoich zębów?

Istnieje wiele sposobów na poprawę wyglądu zębów. Jednak zanim w ogóle zdecydujesz się na któryś z nich, odwiedź dentystę, który będzie w stanie powiedzieć, czy jest to możliwe i jaki zabieg byłby najlepszy.

Wybielanie

Wybielanie zębów jest skutecznym sposobem na poprawę ich wyglądu. Może być stosowane w celu rozjaśnienia koloru zębów, które są naturalnie przebarwione (np. w wyniku wieku) lub może być stosowane w celu usunięcia plam na zębach, które powstały przez częste picie napojów takich jak kawa, herbata, czerwone wino i tym podobne. W procesie tym wykorzystuje się środek wybielający, który sprawia, że zęby są o kilka odcieni jaśniejsze od ich naturalnego koloru.

Licówki stomatologiczne

Wśród zabiegów estetycznych, które znajdziesz w ofercie profesjonalnego gabinetu takiego jak https://www.studio-usmiechu.com/estetyka/, są licówki stomatologiczne. Przykleja się je na powierzchni zębów, aby zmienić ich kolor lub kształt. Zazwyczaj stosuje się je do zakrycia niewielkich wyszczerbień lub przerw spowodowanych próchnicą lub innymi uszkodzeniami. Licówki są bardzo trwałe i utrzymują się przez wiele lat bez konieczności wymiany.

Korony dentystyczne

Korony dentystyczne to nakładki na uszkodzone lub przebarwione zęby (a nawet zdrowe zęby), które chronią je przed dalszymi uszkodzeniami i poprawiają ich wygląd.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × dwa =