Sposób życia i styl

Jak samodzielnie ulepszyć buty sportowe?

Mając klasyczny model butów sportowych, który już nam się trochę znudził, możemy dodać mu odrobiny kolorytu, wykorzystując specjalne akcesoria dostępne w sklepach internetowych. Farba z brokatem i nasza wyobraźnia pozwolą stworzyć całkowicie nowy wizerunek naszego starego obuwia. Pomocne mogą okazać się także specjalne naklejki na buty z różnymi grafikami, odporne na ścieranie. Uzupełniając nasz autorski projekt kolorowymi sznurówkami, uzyskamy niepowtarzalną parę, super modnych sneakersów, których pozazdrości nam niejedna osoba.

Sposób na niewygodne buty

Wszelkie modele sportowe z definicji powinny być wygodne, jeśli tak nie jest, musimy temu jakoś zaradzić. Na zbyt ciasne wersje dobrym sposobem mogą okazać się prawidła, które delikatnie rozciągną przyszwę, czyli przednią część cholewki. Domową metodą na tego typu problem w przypadku butów skórzanych jest ich rozchodzenie albo ubranie na bardzo grube skarpety i ogrzewanie niezbyt gorącym powietrzem suszarki. Ten sposób oddziaływania na naturalny materiał zdecydowanie przyspieszy proces jego dopasowania do stopy.

Jeśli nasza para obuwia powoduje dotkliwe otarcia na piętach najlepiej zdecydować się na tzw. zapiętki, które znacząco poprawią komfort użytkowania sneakersów. Dysponując pięknymi, aczkolwiek zbyt luźnymi jak na naszą stopę trampkami lub adidasami, rozwiązanie mogą przynieść nam wkładki, które kupimy na https://multirenowacja.pl/category/akcesoria-wkladki-do-butow. Zmniejszą one wewnętrzną powierzchnię buta, dzięki czemu nasza stopa będzie się w nim stabilnie trzymać.

 

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × jeden =