Sposób życia i styl

Jaką muzykę wybrać na wesele? Trzy popularne opcje dla par młodych

Planujecie wesele i jesteście na etapie wyboru muzyki? Podczas podejmowania decyzji powinniście zarówno wziąć pod uwagę swój gust, jak i pomyśleć o rozrywce dla gości. W znalezieniu odpowiedniego zespołu może pomóc określenie preferencji dotyczących muzyki. Sprawdź, jakie opcje cieszą się obecnie niemałą popularnością w branży weselnej.

Muzyka pop

Prawdopodobnie najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest sięgnięcie po muzykę pop. Zespół na wesele Warszawa może znaleźć w dosłownie każdej odmianie muzyki rozrywkowej. Dobrym pomysłem może być wybranie znanych piosenek z różnych epok. W ten sposób goście mogą bawić się zarówno przy kultowych hitach, jak i modnych kawałkach z radia. Ponadto piosenki zagraniczne można przeplatać popem w wykonaniu polskich artystów i zespołów.

Disco polo

Na polskim weselu zdecydowanie nie może zabraknąć disco polo. Na taki gatunek decydują się nawet pary, które na co dzień niekoniecznie słuchają tego typu muzyki. Skoczne piosenki grane przez zespół TerazLive idealnie nadają się jednak do zabawy na parkiecie, dlatego warto uwzględnić je podczas omawiania szczegółów repertuaru. Z pewnością strzałem w dziesiątkę będą zwłaszcza klasyki muzyki disco polo.

Muzyka instrumentalna

Wiele par decyduje się również na obecność muzyki instrumentalnej. Członków kapeli na wesele można poprosić o wprowadzenie kawałków bez śpiewania np. w przerwach na posiłki. Jest to świetny sposób na umilenie czasu gościom i uniknięcie niezbyt eleganckich dźwięków wydawanych przez sztućce. Ponadto przyjęcie weselne może uświetnić występ dodatkowego zespołu, który zagra dzieła muzyki poważnej.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − 10 =