Technologie & IT

Jaki pokrowiec na telefon wybrać?

Współcześnie większość ludzi nie wyobraża sobie życia bez smartfona, który przydaje się zarówno do pracy, jak i utrzymywania kontaktu ze światem oraz rozrywki. Niestety urządzenie to jest dosyć delikatne i podatne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego powinno być koniecznie trzymane w specjalnym pokrowcu. Musi on optymalnie zabezpieczać całą obudowę i ekran. Godne polecenia są w szczególności elastyczne etui wykonane z silikonu, dostępne m.in. na https://funnycase.pl/332-etui-silikonowe.

Rodzaj konstrukcji i materiał – na to warto zwracać uwagę

Na rynku są dostępne liczne pokrowce chroniące telefon z mniejszą albo większą skutecznością. Najlepiej w codziennym użytkowaniu sprawdzają się etui silikonowe przeznaczone do założenia na plecki, zwane potocznie case`ami. Są bowiem ponadprzeciętnie giętkie i elastyczne, stosunkowo tanie, a na dodatek znakomicie amortyzują wszelkie upadki i wykazują się dobrą odpornością na ścieranie (w tej kategorii mieszczą się też wyroby z poliuretanu i poliwęglanu).

Inny wartościowy pokrowiec na telefon to skórzana kabura, w której idealnie chowa się całe urządzenie. Posiada ona zazwyczaj specjalne zapięcie magnesowe, w znacznym stopniu zwiększające poziom ochrony. Poza tym charakteryzuje się bardzo eleganckim wyglądem. Równie praktyczny jest futerał z klapką zasłaniającą cały ekran, który ma jednak tę wadę, że musi być perfekcyjnie dobrany pod względem rozmiaru do konkretnego modelu smartfona. Zdecydowanie najmniej skuteczne są natomiast tzw. bumpery, czyli silikonowe case`y na ramkę pozbawione plecków.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + 2 =