Zdrowie i medycyna

Poprawa stanu uzębienia – jak to wygląda i ile kosztuje

Biały i zdrowy uśmiech to jedna z najlepszych naturalnych ozdób każdego człowieka. Stanowi naszą wizytówkę, udowadnia również, że jesteśmy świadomymi i zadbanymi osobami. Nie zawsze regularne wizyty u stomatologa w celu leczenia ewentualnych ubytków i korygowania wad zgryzu są wystarczające. Z myślą o takich sytuacjach powstał szereg zabiegów koncentrujących się wokół walorów estetycznych naszego uzębienia. Co możemy osiągnąć przy ich pomocy i z jakimi kosztami należy się liczyć, gdy się na nie zdecydujemy?

Olśniewający uśmiech

Jednym z najważniejszych aspektów jest kolor płytki nazębnej. Nie ma niczego dziwnego w tym, że pragniemy aby była ona śnieżnobiała, niczym u znanych aktorów i postaci z pierwszych stron czasopism. Pomoże nam w tym wybielanie zębów, które umożliwi rozjaśnienie ich o kilka, do kilkunastu tonów. Warto zdać się tutaj na specjalistę i przeprowadzić cały proces w gabinecie dentystycznym. Obecnie stosuje się metody na bazie lamp, lasera oraz nakładki na zęby. Jeśli chodzi o wybielanie zębów Wrocław cena zależy od konkretnej kliniki i wybranej metody. Z reguły koszty mieszczą się w przedziale od 600 zł do 3000 zł.

Skorygować wady

W pozbyciu się ubytków, deformacji i w zakryciu zaawansowanych przebarwień płytki nazębnej pomogą nam implanty. To one zastąpią również ubytki w dziąsłach, do złudzenia przypominając naturalne zęby. Posiadają koronę ceramiczną, akrylową, porcelanową lub metalową. Jeśli pragniemy wstawić implant zęba Wrocław jest właściwym miejscem. Cena jednego implantu wynosi z reguły od 3000 zł do 3500 zł.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × pięć =