Słodycze zdrowsze od typowych cukierków

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli starasz się jeść zdrowiej, słodycze mogą być wyzwaniem. Większość słodyczy jest pełna cukru, tłuszczu i kalorii. A niektóre cukierki zawierają sztuczne kolory, syrop kukurydziany i inne substancje chemiczne, które nie są dla Ciebie dobre.

Istnieją jednak pewne zdrowe słodycze, które są równie smaczne, ale mają mniej cukru i mniej kalorii niż typowe słodycze. Oto pięć zdrowych słodyczy, które są lepsze dla Ciebie niż tradycyjne cukierki:

Ciemna czekolada

Jest naładowana antyoksydantami i może pomóc obniżyć ciśnienie krwi. Aby uzyskać najwięcej korzyści zdrowotnych, sięgaj po ciemną czekoladę o zawartości kakao 70% lub więcej. Spróbuj migdałów pokrytych ciemną czekoladą, suszonych owoców lub orzechów jako przekąski, która zaspokoi Twój apetyt na słodycze.

Przekąski owocowe

Przekąski owocowe są wykonane z prawdziwych owoców, które zostały oczyszczone i zmieszane z wodą, cukrem i innymi składnikami, aby stworzyć słodki przysmak. Są niskokaloryczne i nie zawierają tłuszczu, co czyni je dobrym wyborem dla osób dbających o wagę

Popcorn

Popcorn to wspaniała przekąska. Jest niskokaloryczny i nie zawiera tłuszczu, co czyni go dobrym wyborem dla osób pilnujących wagi. Ponadto, popcorn zawiera dużo błonnika, który pomaga szybciej poczuć się sytym, dzięki czemu masz mniejsze szanse na późniejsze przejedzenie. Jeśli masz niepohamowaną ochotę na słodycze, przekąśnij zwykły popcorn z odrobiną masła lub soli.

Chałwa sezamowa

Chałwa sezamowa to dobry wybór dla osób pilnujących wagi. Jest niskokaloryczna i nie zawiera tłuszczu, co czyni ją dobrym wyborem dla osób pilnujących wagi. Ponadto, chałwa sezamowa zawiera dużo błonnika, który pomaga szybciej poczuć sytość, dzięki czemu masz mniejsze szanse na późniejsze przejedzenie.

Batony z suszonych owoców

Batony z suszonych owoców to dobry wybór dla osób pilnujących wagi. Są niskokaloryczne i nie zawierają tłuszczu, co czyni je dobrym wyborem dla osób pilnujących wagi. Ponadto, suszone owoce zawierają dużo błonnika, który pomaga szybciej poczuć sytość, więc masz mniejsze szanse na późniejsze objadanie się.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Najlepsze płytki do łazienki
Najlepsze płytki do łazienki
Nowoczesna łazienka powinna zapewniać wysoką funkcjonalność oraz wygodę użytkowania dla wszystkich domowników. Mamy obecnie w sklepach z wyposażeniem wnętrz do […]
Jakiego sprzętu można użyć do celów szkoleniowych i edukacyjnych?
Jakiego sprzętu można użyć do celów szkoleniowych i edukacyjnych?
W szkołach, placówkach edukacyjnych, biurach czy salach konferencyjnych na co dzień organizowane są spotkania, których celem jest przedstawienie konkretnych zagadnień […]
Od czego zależy cena auta na skupie?
Od czego zależy cena auta na skupie?
Skup aut należy do jednej z metod sprzedaży samochodu. Jeśli zależy nam na czasie i nie chcemy czekać aż auto […]
Pizza – jaka powinna być?
Pizza – jaka powinna być?
Pizza to potrawa, która jest uwielbiana przez wiele osób. Stała się ulubionym jedzeniem dla wielu rodzin. Istnieje tak wiele pizzerii, […]