Zdrowie i medycyna

Zaawansowane stadium starzenia się skóry – jakie preparaty stosować?

Chcąc zachować młody wygląd skóry, warto starać się zapobiegać zmarszczkom – jest to znacznie łatwiejsze i lepsze niż ich usuwanie kiedy już się pojawią. Kluczowe w tym jest nawilżanie skóry, dzięki czemu zachowuje ona elastyczność. Nie oznacza to jednak, że kiedy już, w dojrzałym wieku, zmarszczki są mocno widoczne, nie można nic zrobić. Istnieją wysoko zaawansowane preparaty, które świetnie radzą sobie z oznakami starzenia.

Nawilżanie to podstawa!

Zarówno w przypadku zapobiegania zmarszczkom, jak i aktywnej walki z nimi, niezbędne jest systematyczne, optymalne nawilżanie skóry. Niestety, z tym zadaniem poradzić mogą sobie tylko najlepsze kosmetyki – większość kremów z drogerii nie jest w stanie zbliżyć się do ideału. Chcąc zapewnić swojej skórze pełnię nawilżenia i, co za tym idzie, elastyczność oraz odporność na starzenie, warto postawić między innymi na krem SENSICURE, którym można smarować twarz, szyję i dekolt, zapewniając sobie ukojenie i zlikwidowanie niemiłego uczucia ściągnięcia.

Walka ze zmarszczkami

Niezbędne jest też sięgnięcie po preparat aktywnie walczący z oznakami starzenia. Nie musi to być krem, lepsze działanie oferują silniej skoncentrowane produkty, na przykład sera, które mają formę niewielkich buteleczek, a znajdujący się w nich preparat dozuje się za pomocą pipety. Taką formę ma między innymi SYNCHROVIT, silnie odmładzające serum oparte na witaminie C. Jest ona jednym z kluczowych dla młodego wyglądu skóry składników, odpowiadającym za produkcję kolagenu.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × dwa =