Sposób życia i styl

Czy masywne buty pasują do sukienki?

Masywne buty w połączeniu z sukienką bywały w przeszłości rzadkością i dotyczyły jedynie niektórych subkultur. Trend ten jest zdaje się odwracać. To świetny pomysł nie tylko na rockowy koncert, ale również na zwykłe wyjście do miasta czy nawet pracy. Które sukienki sprawdzają się przy takich okazjach najlepiej i o czym pamiętać przy takich połączeniach? 

Do jakich sukienek pasują masywne buty? 

Masywne buty nie pasują do każdego rodzaju sukienki. Ciężko byłoby je połączyć z eleganckimi długimi wersjami do kostek. Najlepiej, gdy sukienka sięga do kolan lub odrobinę niżej. Dzięki temu buty glany damskie będą dobrze widoczne, co podkreśli oryginalność takiego połączenia. Świetnym pomysłem są sukienki w kwiaty lub inne kolorowe wzory. Bardzo modne są motywy zwierzęce w rodzaju np. cętek pantery. W połączeniu z masywnymi butami pojawiały się już nawet na wybiegach mody. 

Dopasowanie kolorystyczne i dodatki

Masywne buty w rodzaju glanów czy butów wojskowych nie zawsze są czarne. Można je kupić w jaskrawych barwach, gdzie często można spotkać się z czerwienią czy fioletem. Warto dopasować kolor do sukienki, co da efekt większej spójności. Skórzane buty dobrze wyglądają w połączeniu z różnymi dodatkami. Warto nałożyć na swoją sukienkę kurtkę ze skóry lub pasek.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 3 =