Sposób życia i styl

Jak zaskoczyć bliską osobę niebanalnym prezentem?

Zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby: mamy, koleżanki, przyjaciółki, ukochanej. Nie masz pomysłu na prezent? O to kilka propozycji, które ułatwią Ci decyzję, a jednocześnie sprawią, że osoba obdarowana na długo nie zapomni tego dnia.

Jaki prezent dla niej – może kwiaty?

Żadna kobieta na pewno nie oprze się pięknemu bukietowi z kwiatów, czy słodyczy. Bo nic tak nie uszczęśliwia kobiet, jak wiązanka pachnących róż, czy tulipanów. Dobrym pomysłem może być również flower box, czy ozdobny wazon. Szczególnie jeśli zostanie on wręczony oryginalnie i niebanalnie. Kurier kwiatowy bez wątpienia Ci w tym pomoże. Dostarczy przesyłkę na czas, a upominek miło zaskoczy osobę obdarowaną. Możesz pokusić się też o mały bilecik, tajemnicze słowa, czy małą zagadkę, którymi zasugerujesz nadawcę prezentu, ale wprost nie zdradzisz od kogo jest upominek.

Co jeszcze na prezent?

Fajną alternatywą może być również książka, kosmetyki, gadżety związany z jej zainteresowaniami np. czytnik książek, szkicownik, gadżet do smartfona, czy opaska sportowa, a także wyjście do kina, na koncert ulubionego zespołu, kolację – niespodziankę. Wszystko zależy od tego, co lubi i czego potrzebuje osoba, którą chcesz obdarować.

Jeżeli jednak chcesz postawić na kwiaty, a kobieta jest zabiegana i nie ma czasu ich podlewać – tu też mamy propozycję. Spraw jej ozdobnego sukulenta, który przetrwa niejedną zimę. Możesz go oryginalnie zapakować, a tym samym owiać nutą tajemniczości. Taką niespodziankę bez problemu może dostarczyć kurier kwiatowy Kraków to miasto gdzie takiego znajdziesz.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + 3 =