Sposób życia i styl

Gdzie zabrać drugą połówkę na romantyczną podróż?

Wiedeń to miasto, które oferuje mnóstwo rzeczy do zrobienia i zobaczenia i jest szczególnie atrakcyjne dla par, które uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Miasto jest domem dla dziesiątek pięknych parków, które oferują ścieżki spacerowe i zajęcia takie jak pływanie, pływanie łódką i jazda na rowerze. Jeśli szukasz czegoś bardziej egzotycznego, Wiedeń posiada również kilka ogrodów botanicznych.

Fantastyczna architektura

Architektura Wiednia to kolejny powód, dla którego jest on tak popularny wśród par. Miasto może pochwalić się wieloma imponującymi budynkami, które pochodzą sprzed kilku wieków, w tym wiekowym pałacem Hofburg (który służy jako oficjalna rezydencja prezydenta Austrii).
Jeśli szukasz czegoś bardziej nowoczesnego, nie przegap wiedeńskiej Dzielnicy Muzeów, w której znajdują się najsłynniejsze muzea miasta, takie jak Kunsthistorisches Museum (siedziba Damy z łasiczką Leonarda da Vinci) i Muzeum Albertina.

Dla każdego coś dobrego

Jeśli bardziej odpowiada Ci zakup, udaj się na Mariahilferstrasse, gdzie znajdziesz sklepy sprzedające wszystko, od markowych ubrań po antyki. Jeśli jednak chcecie spędzić trochę czasu razem, nie czując presji, by cokolwiek kupić, wybierzcie się na romantyczny spacer po ulicach wypełnionych kawiarniami, restauracjami i barami, gdzie pary mogą cieszyć się swoim towarzystwem bez rozpraszania się. Jeśli chcesz wybrać się na taką podróż postaw na tani bus Kraków Wiedeń to jedna z najpopularniejszych tras, więc nie będziesz miał problemu z wybraniem terminu.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście + 11 =