Sposób życia i styl

Jak wygrać sprawę rozwodową?

Wygranie sprawy rozwodowej nie zawsze jest proste. Nawet jeśli sprawiedliwość leży ewidentnie po jednej stronie. Biegły adwokat może wygrać nawet najbardziej beznadziejną sprawę, gdzie sukces wydawał się niemożliwy. Stawka jest miejscami ogromna, dlatego trzeba się jak najlepiej przygotować do sprawy. Co należy wówczas zrobić? 

Zatrudnienie odpowiedniego adwokata   

Stawka spraw rozwodowych jest czasami niewyobrażalnie wysoka. W końcu chodzi o własne dzieci albo podział majątku. Warto poświęcić wtedy więcej pieniędzy na biegłego adwokata, który może przechylić zwycięstwo na naszą stronę. W znalezieniu odpowiedniej osoby pomoże profesjonalna kancelaria Warszawa to idealna lokalizacja. To znacznie lepszy pomysł niż prawnik z urzędu, który ma znacznie gorsze statystyki wygranych spraw rozwodowych. 

Przemyślany dobór świadków 

Ludzie z najbliższego otoczenia wiedzą najlepiej, co działo się w trakcie małżeństwa. Wybór świadka nie powinien się jednak ograniczać do wyboru współczującej cioci lub dziadka. Zeznająca osoba musi być odporna na stres i umieć poprawnie formułować zdania w sądzie. Z drugiej strony musi to być ktoś, kto regularnie brał udział w życiu rodzinnym. Najgorsza odpowiedź w sądzie to „nie wiem”, dlatego trzeba dobrze przemyśleć swój wybór. Czasami od dalekiego wujka lepszy będzie przyjaciel lub sąsiadka. 

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 − 4 =