Ogród i dom

Jakie drzwi przesuwne są dostępne w sklepach?

Zakup drzwi przesuwnych może być dobrym wyjściem z sytuacji, gdy na przykład mamy małe mieszkanie i chcemy zyskać nieco miejsca.

Dostępne rozmiary drzwi

Najważniejszym parametrem wydaje się rozmiar. Tutaj mamy bardzo duży wybór, choć najczęściej kupowane to takie, które po prostu pasują do typowej, standardowej futryny. Można jednak mieć mniejsze lub większe wersje, na przykład jeżeli posiadamy szerokie wejście do pokoju gościnnego, to dobrze zastosować drzwi dwuskrzydłowe.

Rozsuwają się one na boki, dzięki czemu uzyskujemy szeroko otwarte wejście przy jednoczesnym braku konieczności zapewniania ogromnej ilości miejsca po bokach. Każde skrzydło jest od siebie niezależne i w ten sposób poruszają się owe drzwi przesuwne na prowadnicy. Wystarczy nam więc po bokach tyle miejsca, ile wynosi szerokość jednego skrzydła.

Wybór stylu i materiału

Drzwi przesuwne mogą być wykonane z bardzo różnego rodzaju materiałów. Najczęściej spotyka się wersję drewnianą, ale mamy też drzwi plastikowe, stalowe, a także pojawiają się wersje z płyty PCV. Bez problemu dopasujemy je do wyglądu i wystroju pomieszczenia, dzięki temu, że w sklepach typu https://www.reno-reno.pl/ znajdziemy naprawdę ogromną paletę barw. Również sam styl możemy wybierać do woli, drzwi będą pasowały zarówno do wnętrz rustykalnych, typu retro, czy nowoczesnych.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 1 =