Technika i motoryzacja

Kiedy warto skorzystać z usług pomocy drogowej?

Wiele osób uważa, że ze wszystkimi problemami poradzi sobie sama, ale są sytuacje, kiedy trzeba zdać się na pomoc innych. Jeśli kiedykolwiek byłeś w sytuacji, w której Twój samochód się zepsuł i nie miałeś jak uzyskać pomocy, to wiesz, jak ważne jest posiadanie usług pomocy drogowej.

Pomoc drogowa to usługa oferowana przez firmy ubezpieczeniowe, wypożyczalnie samochodów, warsztaty samochodowe i inne firmy, która zapewnia pomoc kierowcom mającym problemy mechaniczne na drodze.

Najbardziej powszechną formą pomocy drogowej są usługi holowania. Kierowca holownika przyjedzie na miejsce, podczepi pojazd, odholuje go do pobliskiego miejsca, gdzie można dokonać naprawy, a następnie zwróci go po zakończeniu naprawy.

Inne formy pomocy drogowej obejmują:

Awaryjne dostarczenie paliwa

Jeśli zabraknie Ci paliwa w odosobnionym miejscu, niektórzy dostawcy dostarczą Ci je, dzięki czemu nie będziesz musiał czekać godzinami, aż pojawi się ktoś inny, kto ma trochę dodatkowego paliwa w baku.

Usługa Jump Start (jeśli akumulator padnie)

Niektórzy dostawcy oferują usługę rozruchu skokowego, w ramach której przyjadą z kablami i uruchomią Twój pojazd ponownie.

Jeśli potrzebujesz skorzystać, z którejś z usług to sprawdź stronę: https://www.redhol.pl/.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 5 =