Sposób życia i styl

Przedłużanie rzęs – akcesoria, które powinnaś sobie do tego zakupić

Przedłużanie rzęs należy do jednej z chętniej wybieranych usług kosmetycznych. Jednakże, dobre i długotrwałe efekty uzyskać już można wyłącznie dzięki zabiegom domowym. Oczywiście, niezbędne do tego jest wyposażenie się w podstawowe i niezbędne akcesoria, które ułatwią czynność oraz skrócą czas, jaki potrzebny jest na jej wykonanie. W co warto zainwestować?

Zestaw a może pojedyncze produkty?

Dla większości z pewnością o wiele bardziej przystępny okaże się standardowy zestaw do przedłużania rzęs – ten zawiera w pakiecie wszystkie podstawowe narzędzia i dodatki, które znajdziemy między innymi i w salonach kosmetycznych. Jednak te konsumentki, które pragną skompletować swój własny sprzęt od podstaw (zależy im na poszczególnych modelach, jakości czy efektach), mogą zdecydować się na dobór indywidualny. W takim zakupie z pewnością pomoże nam wcześniejsze doświadczenie czy znajomość narzędzi służących do przedłużania rzęs. 

A co należy do tradycyjnych akcesoriów kosmetycznych w tej dziedzinie? Są to przede wszystkim pęsety do rzęs (istnieje wiele metod ich używania, a co za tym idzie, różnych kształtów produktów), narzędzia do separacji rzęs, kleje do rzęs, cleanery (preparaty oczyszczające naturalne rzęsy i pozwalające na większą trwałość efektu końcowego), czy szczoteczki oraz primery (preparaty zwiększające przyczepność rzęs). Wymienione akcesoria oraz inne produkty znajdziemy między innymi na: https://noblelashes.pl/. Korzystajmy jedynie z zaufanych źródeł oraz sklepów, co da nam pewność, iż sprzęt tam zakupiony będzie w stanie wykonać opisywane czynności.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − trzynaście =