Sposób życia i styl

Pendrive z nadrukiem jako pomysł na prezent

Wielu z nas znalazło się zapewne w patowej sytuacji, w której to nie mamy najmniejszego pojęcia, co kupić na prezent danej osobie. Oczywiście, możemy skorzystać z drogi na skróty i kupić pierwszą lepszą książkę lub płytę. Taki prezent ma duże prawdopodobieństwo bycia nietrafionym, a tym bardziej może osobę obdarowaną rozczarować, gdy jest dla nas kimś ważnym.

Pendrive z nadrukiem – czy to dobry pomysł na prezent?

Klasyczny pendrive może i nie stanowi zbyt interesującego prezentu, jednak gdy umieścimy na nim określony nadruk – żartobliwy, prywatny czy nawiązujący do naszej relacji z osobą, której go wręczamy jego wartość symboliczna i sentymentalna wyraźnie wzrośnie. Dodatkową motywacją mogą być zainteresowania obdarowywanej osoby. To jest – jeśli spędza ona dużo czasu przed komputerem czy jest on stanowiskiem jej pracy, pendrive z nadrukiem może stać się propozycją idealną. Pamiętajmy, żeby oprócz zwrócenia na jego pojemność, przyjrzeć się jego jakości oraz wytrzymałości (za przykład niech posłużą pendrive dostępne na: https://memorabbit.pl/hurtownia-pendrive.

Pendrive jako prezent sprawdzić się powinien w większości przypadków. Jasne jest, że raczej nie będzie on trafionym pomysłem dla osoby, która z komputera nie korzysta, lecz innym większą czy mniejszą radość sprawi. Z kolei pendrive reklamowy z nadrukiem świetnie spisać się może jako dobra reklama firmy, ale jednocześnie i prezent. Możemy obok nazwy marki lub zupełnie po drugiej stronie umieścić hasło czy cytat nawiązujący do naszej relacji z drugą osobą, a nabierze on momentalnie dużo bardziej prywatnego wydźwięku.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × pięć =