Sposób życia i styl

Z jakiego zegarka ucieszy się Twój facet?

Zegarek to idealny pomysł na prezent dla każdego mężczyzny, ponieważ posiada zarówno wartość użytkową, jak i sentymentalną. W sklepach jest dostępnych mnóstwo modeli zróżnicowanych pod względem stylistyki, ceny, funkcjonalności i materiału wykonania. Wybór konkretnego produktu zależy w dużej mierze od preferencji obdarowywanego faceta, jego stylu życia, a także charakteru wykonywanej przez niego pracy zawodowej. Ogromnym powodzeniem cieszą się jednak w szczególności zegarki marki Timex, wyróżniające się ponadprzeciętną wytrzymałością. 

Idealne modele dla biznesmenów, sportowców i nie tylko 

Wybierając zegarek dla własnego faceta, warto postawić na produkt idealnie dostosowany do jego stylu życia. Jeśli więc pracuje w korporacji i na co dzień ubiera się raczej elegancko oraz formalnie, to najlepszym rozwiązaniem będzie podarowaniu mu konstrukcji klasycznej, ze złotą lub srebrną kopertą i paskiem wykonanym z naturalnej skóry. Pasek powinien korespondować kolorystycznie z dodatkami do garnituru, czyli butami i paskami (brązowy albo czarny). Z kolei dla mężczyzny preferującego luźne stylizacje (jeansy, spodnie chino, t-shirty, bluzy, koszule bawełniane itp.) znacznie ciekawszym wyborem będzie zegarek casualowy, będący znakomitym kompromisem między wersją elegancką a sportową.

Jego wyróżniki to m.in. średni rozmiar, nietypowy pasek (np. pleciony lub gumowy) oraz sporo elementów ozdobnych na tarczy. W omawianej kategorii godne uwagi są szczególnie produkty firmy Gino Rossi, dostępne np. w tym sklepie internetowym: https://happytime.com.pl/zegarki_meskie/gino_rossi.html. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o idealnych zegarkach dla sportowców i gadżeciarzy. W przypadku tych pierwszych sprawdzą się głównie funkcjonalne smartwatche i smartbandy, natomiast tych drugich – modele ponadprzeciętnie zaawansowane pod względem technologicznym.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − siedem =