Technologie & IT

Z myślą o jakiego typu wyjazdach warto pomyśleć o relingach dachowych?

Okres sezonu letniego lub zimowego to wzmożony ruch na drogach w Polsce i Europie. Wiele osób jedzie na wczasy i zabierają ze sobą rowery w okresie letnim czy też narty w okresie zimowym. Niestety wielu z nas ma problem z tym, jak zabrać tak duży bagaż ze sobą na wymarzony urlop. Na te oczekiwania wyszli producenci samochodów w segmencie kombi. Koncerny samochodowe decydują się wypuszczać swoje samochody, w których relingi dachowe są już na obowiązkowym wyposażeniu samochodu.

Oczywiście same relingi dachowe nie wystarczą, aby zabrać ze sobą rowery czy narty. Do tego typu transportu należy dokupić odpowiednie elementy, dzięki którym nasze rowery wylądują na dachu samochodu. Na rynku można znaleźć różnych producentów dodatkowych bagażników. Koncerny samochodowe również w swojej kolekcji wypuszczają tego typu wyposażenie dodatkowe, które na etapie konfigurowania samochodu nie jest zbyt kosztowne i warto je od razu dokupić.

SUVy idealne na wakacje

Na rynku polskim w 2019 roku wśród samochodów nowych i kilkuletnich królowały SUVy, które posiadają ogromne bagażniki i pozwalają na wyjazd w niezbyt górzysty teren. Koncern PSA wypuścił również i swój samochód, który nazywa się Peugeot 3008. Części francuskie dostępne dla tego samochodu jako dodatkowe wyposażenie standardowego samochodu są ogromne. U producenta można zamówić dodatkowe wyposażenie przygotowujące pojazd w nieco bardziej problematyczny teren, dodatkowe wyposażenie wnętrza, w tym między innymi system nawigacyjny, klimatronic dwustrefowy i inne dodatki poprawiające komfort podróży samochodem tej klasy.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 1 =