Sposób życia i styl

Zmiana naturalnego koloru włosów brody

Noszenie estetycznie przyciętej brody stało się w ostatnim czasie bardzo modne. Żeby broda wyglądała atrakcyjnie i elegancko, należy przestrzegać kilku zasad. Powinna mieć optymalną długość, by nie brudziła się podczas jedzenia. Niezwykle istotny jest wygląd i koloryt brody, gdyż odpowiada za wizerunek i nadaje kształt twarzy. Siwizna na brodzie jest bardziej widoczna niż na głowie, więc warto zapoznać się z prostymi sposobami na ukrycie siwych włosów.

Proste metody farbowania męskiej brody

Istnieje kilka wypróbowanych i profesjonalnych sposobów, stosowanych w celu zakrycia siwych włosów na brodzie. Jednym z nich jest naturalny barwnik – podstawowy składnik henny. Eksperci są pewni co do jednego – brody nie należy farbować zwykłą farbą. Istnieje wiele specjalistycznych produktów kosmetycznych stworzonych z myślą o panach ze srebrno-szarym zarostem. Popularne odsiwiacze znajdziemy w drogeriach, sklepach kosmetycznych i specjalistycznych salonach męskich. Brodę można zafarbować samodzielnie, w warunkach domowych.

Pielęgnacja zarostu dla panów

Coraz większa grupa panów przekonuje się do farbowania i stylizacji włosów – zarówno na głowie, jak i na brodzie. Ma to związek z wizerunkiem i odpowiednią prezencją. Siwy kolor postarza, natomiast zafarbowana broda – w naturalnym, żywym kolorze – dodaje uroku. Do pielęgnacji i stylizacji brody przydatny jest także lakier do włosów męski o delikatnym składzie, który nie podrażnia skóry. Warto korzystać ze specjalistycznych kosmetyków dla Panów i cieszyć się estetycznym zarostem. Część zabiegów pielęgnacyjnych jesteśmy w stanie wykonać sami. Te bardziej specjalistyczne warto przeprowadzić w salonach fryzjerskich.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × jeden =