Technika i motoryzacja

Czy warto postawić przed swoim biurem blokady parkingowe?

Właściciele biur bardzo często decydują się na postawienie przed nimi specjalnych blokad parkingowych. Są to konstrukcje przeznaczone do wydzielania miejsc dla samochodów, a nierzadko też ograniczania przejazdów niepożądanych pojazdów. Ich zastosowanie skutkuje zwiększeniem poziomu bezpieczeństwa i lepszą organizacją ruchu przed budynkiem.

Czym się charakteryzują?

Blokady parkingowe są optymalnym rozwiązaniem nie tylko dla parkingów strzeżonych, ale również niestrzeżonych. Największą popularnością cieszą się modele składane, zamykane na funkcjonalny kluczyk albo kłódkę (wypełnione usztywnieniem), choć w wielu miejscach można też zobaczyć klasyczne wersje stałe. Montaż jest banalnie prosty i polega na przykręceniu elementu do podłoża z użyciem kołków rozporowych, wytrzymałych śrub, ewentualnie kotew wykonanych ze stali.

Główne zalety blokad to wysoka skuteczność w zabezpieczaniu miejsc parkingowych, estetyczny wygląd, odporność na niekorzystne czynniki pogodowe, łatwość obsługi oraz niska cena. W swoim asortymencie posiada je m.in. ten specjalistyczny sklep internetowy: https://hurtownia-drogowa.com.pl.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − 13 =