Sposób życia i styl

Elegancko i sportowo – czy można to połączyć w modzie?

Moda się zmienia – co do tego nikt raczej nie ma wątpliwości. Bawimy się nią, coraz częściej eksperymentujemy. Mieszamy ze sobą różne style i tworzymy nowe zestawienia, które wcześniej nie przyszłyby nam do głowy.

Modowe eksperymenty – sportowa elegancja

Powszechnie już jest zestawianie ze sobą stylu eleganckiego ze sportowym. Takie połączenia można zauważyć już nie tylko na ekstrawaganckich pokazach mody, ale i na ulicach, w życiu codziennym. Powstają nowe kroje spodni dresowych czy sportowych bluz, które doskonale komponują się z eleganckimi marynarkami lub koszulami. Już nikogo nie dziwi to, że w takim stroju możemy pojawić się także w oficjalnych sytuacjach takich jak rozmowa o pracę.

Często łączymy też sportowe obuwie, na przykład trampki lub adidasy, z eleganckimi pozostałymi elementami ubioru (np. marynarką, koszulą czy nawet materiałowymi spodniami w kant). W wielu sytuacjach to połączenie doskonale się sprawdzi. W takim stroju wyglądamy schludnie, ale nie sztywno i niedostępnie. Kolejnym plusem jest wygoda.

Czy takie połączenia są dopuszczalne?

Musimy pamiętać, że to moda jest dla ludzi i ma nam służyć, a nie na odwrót. Dostosowujemy wybierane stroje do zmian, które zachodzą w życiu społecznym. Coraz mniej jest bardzo sformalizowanych sytuacji, w których mamy ściśle określone zasady co do tego, jak mamy wyglądać. Oczywiście istnieją pewne okoliczności, które faktycznie nam to narzucają i powinniśmy tego przestrzegać, aby nie popełnić gafy. Jednak coraz częściej stawia się na wygodę. Połączenie stylu eleganckiego ze sportowym wydaje się idealnym rozwiązaniem. Można więc, a nawet warto łączyć je ze sobą.

Sportowa elegancja będzie strzałem w dziesiątkę dla osób, które cenią sobie wygodę i swobodę, ale jednocześnie chcą wyglądać schludnie i bardziej formalnie. Pamiętajmy, że warto się modą bawić, szukać swojego stylu i sprawdzać, w czym czujemy się dobrze. Nie bójmy się eksperymentować, dobierając sportowe obuwie dostępne na https://www.butyjana.pl/ z materiałowymi spodniami.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − osiem =