Wypoczynek i hobby

Jak tanio podróżować w dużej grupie

Kiedy wybieramy się większą grupą osób na wycieczkę albo na urlop, może myślimy o ograniczeniu ilości pojazdów, a tym samym o mniejszych kosztach – żeby podróżować tanio. Jeśli ekipa obejmuje do pięciu osób, prawdopodobnie zmieścimy się w jednym samochodzie. Ale co jeśli grupa liczy 6 albo więcej osób? Można wziąć pod uwagę przynajmniej dwa warianty. Kilka samochodów osobowych albo wynajem busa.

Podróż dwoma samochodami

Jeśli ma jechać np. 6-10 osób, można spróbować zmieścić się w dwa samochody zamiast trzy. Ma to swoje zalety w postaci obniżonych kosztów za paliwo, ale czasami powstaje wtedy problem z miejscem na bagaże. Poza tym wtedy za każdy pojazd osobno trzeba pokryć opłaty za przejazdy drogami płatnymi.

Wynajem busa

Jeśli w podróż wybiera się 6-9 osób, można rozważyć wynajęcie busa osobowego. Oczywiście trzeba wtedy pokryć koszty wynajmu, ale za to można podróżować razem, unika się podwójnych kosztów paliwa i przejazdu autostradami oraz mamy sporo miejsca na bagaże. Ciekawą ofertę wynajmu busa można zobaczyć na http://www.finserv.com.pl/.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery + 7 =