Sposób życia i styl

Jak dostać się do domu z lotniska?

Najwygodniejszym i najszybszym sposobem dotarcia do hotelu jest taksówka. Dostępne są również autobusy, które podróżują między lotniskiem a różnymi częściami miasta, ale często są one wypełnione turystami i mogą być wolno poruszające się.

Autobus

Najlepszym sposobem na dotarcie z lotniska do domu jest autobus. Autobusy są bardzo częste i jeżdżą przez cały dzień i noc. Możesz wziąć autobus bezpośrednio z lotniska do hotelu, lub możesz przejść jedną milę do najbliższego przystanku metra, jeśli przebywasz w centrum i chcesz dostać się tam szybciej. Autobus jest tańszą opcją niż taksówka, ale należy wziąć pod uwagę, że zajmie to znacznie więcej czasu i w większości przypadków nie można zarezerwować z wyprzedzeniem. Problem powstaje kiedy chcesz dojechać autobusem poza granice państwa. Możesz wybrać busy do Holandii Chojnice są miastem z którego takie busy odjeżdżają.

Taksówka

Taxi to najłatwiejszy i najwygodniejszy sposób poruszania się. Możesz wziąć taksówkę w dowolnym miejscu w Polsce, w tym na lotniskach i dworcach kolejowych. Można również zarezerwować z wyprzedzeniem za pośrednictwem aplikacji lub usługi taksówkarskiej (i często uzyskać lepsze stawki), ale może trzeba czekać na kogoś innego, kto bierze ten sam przejazd, co ty.

Wynajęcie samochodu

Wypożyczenie samochodu w Polsce jest łatwe i niedrogie. Możesz wynająć od każdej z dużych międzynarodowych sieci lub lokalnych firm, ale pamiętaj, aby sprawdzić ceny przed rezerwacją. Cena będzie zależała od Twojego wieku, rodzaju samochodu i czasu, na jaki go wynajmujesz.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × pięć =